W ŚWIECIE WAMPIRÓW – Co robimy w ukryciu

Materiał wideo Zwiastun
Zobacz
Informacje
Rok produkcji 2014
Kraj produkcji Nowa Zelandia
Czas trwania 86 min
Data premiery 2014-01-18
Reżyseria Jemaine Clement, Taika Waititi
Autor zdjęć Richard Bluck, D.J. Stipsen
Format 2D NAP
Kategoria wiekowa Od lat 12
Gatunki Horror, Komedia
Seanse
19.06.2024, 17:00
Kup bilet
Opis filmu

„Co robimy w ukryciu” to błyskotliwa komedia w reżyserii Jemaine’a Clementa i Taiki Waititiego. Film przedstawia życie trzech współlokatorów w Nowej Zelandii, którzy nie są zwykłymi mężczyznami – to wampiry próbujące przetrwać w XXI wieku.

Viago (Taika Waititi), Deacon (Jonathan Brugh) i Vladislav (Jemaine Clement) to trójka wampirów, którzy starają się odnaleźć w codziennym życiu, mierząc się z problemami typowymi dla każdego – dzieleniem obowiązków domowych, płaceniem czynszu, przestrzeganiem harmonogramu sprzątania oraz unikaniem światła słonecznego. Wprowadzenie nowego wampira, młodego i dzikiego Nicka (Cori Gonzalez-Macuer), wywraca ich życie do góry nogami, przynosząc mnóstwo zabawnych i nieoczekiwanych sytuacji.
„Co robimy w ukryciu” to znakomite połączenie komedii i horroru, które zdobyło uznanie zarówno widzów, jak i krytyków. Film zachwyca błyskotliwym humorem, oryginalnym podejściem do tematu wampirów oraz doskonałymi kreacjami aktorskimi. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika inteligentnych komedii i kina grozy.