Serce miłości – ZAKOCHANY PIĄTEK

Materiał wideo Zwiastun
Zobacz
Informacje
Rok produkcji 2017
Kraj produkcji Polska
Czas trwania 78 min
Data premiery 2017-01-29
Reżyseria Łukasz Ronduda
Autor zdjęć Łukasz Gutt
Format 2D
Kategoria wiekowa Od lat 15
Gatunki Biograficzny, Dramat, Romans
Seanse
29.09.2023, 17:00
Kup bilet
13.10.2023, 18:45
Kup bilet
Opis filmu

Tworzący na styku kina i sztuki nowoczesnej reżyser Łukasz Ronduda opowiada o miłości dwójki prawdziwych artystów, Zuzanny Bartoszek i Wojciecha Bąkowskiego, za pomocą starannie obsadzonych aktorów, którzy przefiltrowali rzeczywistość i reżyserską wizję przez samych siebie, tworząc wielowymiarowy portret nietypowego związku dwójki nietypowych ludzi. Scenariusz Roberta Bolesto, autora „Ostatniej rodziny” czy „Córek dancingu”, posłużył twórcom za podstawę dla intymnego, niezwykle estetycznego i dosłownie niepowtarzalnego filmu o różnych obliczach miłości.

Asystujący bohaterom w tej filmowej podróży autor zdjęć Łukasz Gutt został nagrodzony za swoją pracę na festiwalu „Młodzi i Film”.

 Cykl: ZAKOCHANY PIĄTEK

Jak melodyjnie podpowiada The Cure, piątek to idealny dzień na miłość. Co za tym idzie, w ramach cyklu „Zakochany Piątek” prezentujemy filmy o jej najróżniejszych wariantach, stadiach i odsłonach. Nie gwarantujemy, że zawsze będzie różowo i wszystkie historie skończą się szczęśliwie. Przegląd z dedykacją dla wszystkich Romantyczek i Romantyków.